2002 / 2003 - as tanév

 

Megyei kézilabda verseny

 

2.hely Csapattagok:

VERES PÉTER 5.osztály

CSÁKI ZOLTÁN 6/A OSZTÁLY

VERES GÁBOR 6/a osztály

VERES GERGELY 6/a osztály

MÉSZÁROS TAMÁS 6/a osztály

NAGY PÉTER 6/b osztály

HORNECZKI PÉTER 6/b osztály

ECSEDI ÁDÁM 7.osztály

KIS ZOLTÁN 7.osztály

 

Torna

 

Megyei 1.hely, országos elődöntő 4.hely

Csapattagok:

VERES GERGELY 6/a osztály

BALÁZS GÁBOR 8.osztály

FORGÁCS ATTILA 8.osztály

SZABÓ ZOLTÁN 8.osztály

KISS MIKLÓS 8.osztály

BÁNYAI GÁBOR 8.osztály

 

Atlétika 4 tusa

 

Városi diákolimpia 1.hely

 

SZABÓ ATTILA 5.osztály

KERESZTESI ANDRÁS 6/a osztály

 

Megyei diákolimpia 4.hely

 

Csapattagok:

SZABÓ ATTILA 5.osztály

VERES GERGELY 6/a osztály

KERESZTESI ANDRÁS 6/a osztály

NAGY PÉTER 6/b osztály

ECSEDI ÁDÁM 7.osztály

OLLÁRI ANDRÁS 7.osztály

 

Atlétika kislabdahajítás

7.osztályos korcsoport megyei 2.hely

 

Csapattagok:

RÉDEI LILLA

NAGY BRIGITTA

 

8.osztályos korcsoport megyei 2.hely

 

Csapattagok:

ANTAL ERIKA

BALOG RENÁTA

CSOMOR BOGLÁRKA

 

Atlétika 300m síkfutás

 

Megyei 2.hely SZILÁGYI ATTILA 8.osztály

 

"Ételed az életed" egészségmegőrző verseny

1.hely Csapattagok: 

ABRIHA DÁNIEL 5.osztály

BALÁZS BENCE  5.osztály

DANCZ ZOLTÁN  5.osztály

 

Természetismereti szaktárgyi megyei verseny

1.hely Csapattagok: 

ABRIHA DÁNIEL 5.osztály

BALÁZS BENCE  5.osztály

DANCZ ZOLTÁN  5.osztály

 

Technika és életvitel területi szaktárgyi verseny

 

3.hely VERES GERGELY 6/a osztály

4.hely HORVÁTH ÁDÁM 8.osztály

5.hely SZILÁGYI ATTILA 8.osztály

 

Megyei szaktárgyi rajzverseny

 

2.hely TÖRÖK TÍMEA 7.osztály

 

ÁNTSZ által meghirdetett országos rajzpályázat,

Egészséges környezetért címmel

 

Megyei: 1.hely UZELMAN ÁDÁM 7.osztály

 

Belügyminisztérium által kiírt Közlekedésbiztonság gyermekszemmel című rajzpályázat

 

Megyei: 1.hely CSEH IMOLA 7.osztály

Országos: 1.hely CSEH IMOLA 7.osztály

 

"Kismatematikus" verseny

 

2.osztály

1.hely HAJDU ISTVÁN

3.hely KIS ISTVÁN

 

3.osztály

9-10.hely RADNAI ZSÓFIA

 

4.osztály

5.hely KOVÁCS BARBARA

8.hely KECSKÉS DÓRA

 

Heves Megyei Pedagógiai Intézet matematika versenye

 

11.hely STUPEK JÁNOS 4.osztály

 

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny

 

28.hely STUPEK JÁNOS 4.osztály

26.hely CSÁKI ZOLTÁN 6/a osztály

 

 

Városi Gyermekkönyvtár versmondó versenye

 

1-2.osztályos korcsoport

 

1.hely BESENYEI DÓRA 2.osztály

2.hely TÓTH ALEXANDRA 2.osztály

3.hely GYŐRFI ÁGNES 1.osztály

 

3-4.osztályos korcsoport

 

2.hely KECSKÉS DÓRA 4.osztály

 

A Magyar Kultúra napja alkalmából rendezett

versmondó verseny

 

1-2.osztályos korcsoport

 

1.hely HLAVACSKÓ ANDRÁS 1.osztály

2.hely TÓTH ALEXANDRA 2.osztály

      BESENYEI DÓRA 2.osztály

3.hely RÁTKAI KATALIN 2.osztály

 

3-4.osztályos korcsoport

 

1.hely KECSKÉS DÓRA 4.osztály

2.hely RÁTKAI BERNADETT 4.osztály

3.hely WITTIB KRISZTINA 4.osztály

   FARAGÓ ANITA 3.osztály

 

Mesevetélkedő

 

2.osztályos korcsoport

 

4.hely

BESENYEI DÓRA

TÓTH ALEXANDRA

FARAGÓ PÉTER

ABRIHA DÁVID

KIS ISTVÁN

 

4.osztályos korcsoport

 

1.hely

KECSKÉS DÓRA

MORVAI SZABINA

GYARMATI LÁSZLÓ

VERES TAMÁS

KOVÁCS BARBARA

2.hely

STUPEK JÁNOS

TÓTH GINA

ZSEMBERI SÁNDOR

LAKATOS GERGŐ

VASAS BARBARA

 

Lőrincze Lajos megyei helyesíró verseny

Korcsoportok szerint

 

3.hely UZELMAN ÁDÁM 7.osztály

4.hely TÓTH GINA 4.osztály

5.hely ECSEDI DÓRA  5.osztály

8.hely SZABAD NÓRA 3.osztály

 

A Magyar Kultúra napja alkalmából rendezett

versmondó verseny

 

1.hely BENEDEK BOGLÁRKA 8.osztály

 

 

Megyei népdaléneklési verseny

 

3.hely ANTAL ERIKA 8.osztály

 

A Magyar Kultúra napja alkalmából rendezett

népdaléneklési verseny

 

1.hely BENEDEK BOGLÁRKA 8.osztály

 

1-4.osztályos korcsoport

 

1.hely BESENYEI DÓRA 2.osztály

HLAVACSKÓ ANDRÁS 1.osztály

2.hely ECSEGI VIVIEN 2.osztály

3.hely SIKUR SÁRA 2.osztály

 

Angol szaktárgyi megyei verseny

 

2.hely VERES GERGELY 6/a osztály

4.hely UZELMAN ÁDÁM 7.osztály

4.hely KECSKÉS KATALIN 8.osztály