2004 / 2005 - ös tanév

 

Megyei diákolimpia távolugrás

 

2.hely   NAGY PÉTER

3.hely   KECSKÉS DÓRA

 

4x100 méteres síkfutás

 

2.hely BODÓ MIKLÓS

HORNECZKI PÉTER

SZABÓ ATTILA

VERES GERGELY

 

Góliát labdarúgás területi verseny

2.hely

VERES DÁVID

KISS ISTVÁN

KIS ISTVÁN

VERES ATTILA

SZAKÁL CSABA

SZABÓ LÁSZLÓ

ZSEMBERI DÁNIEL

CSÁKI PÉTER

 

Megyei diákolimpia döntő kézilabda III. kcs.

 

2.hely    Csapattagok:    BALOGH DÁNIEL

GYARMATI LÁSZLÓ

LAKATOS GERGŐ

NAGY ANDRÁS

VERES PÉTER

SZABÓ DÁNIEL

PATKOVICS TAMÁS

VERES TAMÁS

LUZSI ZOLTÁN

ZSEMBERI SÁNDOR

SZABÓ GERGŐ

MOLNÁR ÁDÁM

 

Területi elsősegélynyújtó verseny

 

5.hely Csapattagok:

TÓTH GINA

KOVÁCS BARBARA

KIRÁLY ERIKA

VASAS BARBARA

BÍRÓ BORBÁLA

SALLAI BEÁTA

 

Területi elsősegélynyújtó verseny vöröskereszt ismeret

 

1.hely Csapattagok: 

TÓTH GINA

KOVÁCS BARBARA

KIRÁLY ERIKA

VASAS BARBARA

BÍRÓ BORBÁLA

SALLAI BEÁTA

 

Technika és életvitel területi szaktárgyi verseny

 

Háztartási ismeretek

4.hely MOLNÁR ÁGNES 8/b osztály

7.hely JÁRVÁS KARINA 8/a osztály

 

Műszaki ismeretek

4.hely FARAGÓ ATTILA 8/b osztály

6.hely KÓCZIÁN ZSOLT 8/b osztály

 

Területi szaktárgyi számítástechnika verseny

 

1.hely  CSÁKI ZOLTÁN  8/a osztály

 

Megyei rajz szaktárgyi verseny

 

1.hely    AMBRUS FANNI

 

Magyar Kultúra Napja versillusztrációs rajzpályázat

 

2.hely    PALLA ILDIKÓ

 

Zrínyi Ilona matematika verseny megyei forduló

 

6.hely    HAJDU ISTVÁN

24.hely STUPEK JÁNOS

33.hely CSÁKI ZOLTÁN

 

Kismatematikus feladatmegoldó verseny

 

3.hely    TÓTH BERNADETT

8.hely    TARI BRIGITTA

7.hely    KISS ISTVÁN

 

A Magyar Kultúra napja alkalmából rendezett versmondó verseny

 

1-2.osztályos korcsoport

 

1.hely RÁTKAI BOGLÁRKA

2.hely VERES EVELIN

      3.hely GYARMATI BALÁZS

Különdíj: TÓTH KITTI

 

3-4.osztályos korcsoport

 

1.hely BESENYEI DÓRA

2.hely TÓTH NIKOLETT

3.hely KOVÁCS VIVIEN

   

5-8.osztályos korcsoport

 

1.hely    AMBRUS FANNI

2.hely    WITTIB KRISZTINA

3.hely    VASAS BARBARA

 

      Városi Könyvtár Gyermekrészlegének versmondó versenye

 

1-2.osztályos korcsoport

 

1.hely GYARMATI BALÁZS

2.hely VERES EVELIN

      3.hely MADARÁSZ ANETT

 

3-4.osztályos korcsoport

 

3.hely KOVÁCS VIVIEN

 

Kölcsey Ferenc megyei nyelvi verseny

 

2.hely    ECSEDI DÓRA

2.hely    KIRÁLY ANITA

5.hely    SZABAD NÓRA

8.hely    BESENYEI DÓRA

 

Területi műveltségi vetélkedő

 

2.hely    Csapattagok:    Abriha Dániel

Balázs Bence

Ecsedi Dóra

 

Hevessy György kémia verseny megyei forduló

 

15.hely CSÁKI ZOLTÁN

32.hely BALÁZS BENCE

 

A Magyar Kultúra napja alkalmából rendezett népdaléneklési verseny

 

1-2.osztályos korcsoport

 

1.hely    KIRÁLY ZSÓFIA

2.hely    RÁTKAI BOGLÁRKA

 

3-4.osztályos korcsoport

 

1.hely    Besenyei Dóra

     2.hely    SIKÚR SÁRA

3.hely    TÓTH ZSÓFIA

 

5-8.osztályos korcsoport

 

1.hely    LAJER LAURA

2.hely    VASAS BARBARA

3.hely    SZABAD NÓRA

 

Megyei Népdaléneklési verseny

 

1. hely Lajer Laura

3. hely Besenyei Dóra

 

Kölcsey Ferenc angol nyelvi verseny megyei forduló

 

2.hely VERES GERGELY

11.hely BALÁZS BENCE

14.hely MORVAI SZABINA

 

Titok Oktatásszervező Bt. országos forduló

 

16.hely MORVAI SZABINA

32.hely KOVÁCS BARBARA

32.hely WITTIB KRISZINA

57.hely STUPEK JÁNOS