2006 / 2007 - es tanév

 

Technika és életvitel területi szaktárgyi verseny

 

Háztartási ismeretek

1. hely TÓTH GINA 8. oszt.

3. hely MORVAI SZABINA 8. oszt.

4. hely  KECSKÉS DÓRA 8. oszt.

5. hely KIRÁLY ERIKA 8. oszt.

7. hely KOVÁCS BARBARA 8. oszt.

8. hely PALLA ILDIKÓ 8. oszt.

9. hely SALLAI BEÁTA 8. oszt.

 

Műszaki ismeretek

1. hely VASAS BARBARA 8. oszt.

6. hely VERES TAMÁS 8. oszt.

 

Körzeti Számítástechnika verseny

 

4.hely  STUPEK JÁNOS      8. osztály

 

"Neumann" számítástechnika verseny

 

14.hely  STUPEK JÁNOS      8. osztály

 

Iskolai gépelési verseny 

 

1.hely  SZABAD NÓRA          7. osztály

2.hely  ABRIHA DÁVID          6. osztály

3.hely  MORVAI SZABINA    8. osztály

4.hely  VASAS BARBARA    8. osztály

5.hely  MAGYAR ERIKA      7. osztály

 

"Neumann" matematika verseny

 

47.hely    STUPEK JÁNOS    8. oszt.

 

Zrínyi Ilona matematika verseny

 

9. hely    HAJDU ISTVÁN    6. oszt.

9. hely SCHAF LILI   4. oszt.

 

A Magyar Kultúra napja alkalmából rendezett versmondó verseny

 

1-2. osztály:

1. hely Szabó Adrián 1.o

2. hely Balog Zoltán 1.o

3. hely Súder Renáta 1.o



 

Különdíjat Csáki Ágota és Leel Őssy Ágnes 2. o tanulók kaptak.

    

3-4. osztály:

1. hely Tóth Kitti 3.o

2. hely Tóth Bernadett 4.o

3. hely Gyarmati Balázs 3.o



 

Különdíjban részesült: Kirják Dorina 3.o és Borbás Berta 4.o tanuló.

    

 

5-6. osztály:

1. hely Besenyei Dóra 6.o és Somogyi Viktória 6.o

    

2. hely Tóth Nikolett 5.o

3. hely Tóth Tóth Zsófia 5.o

 

Különdíj: Sárközi Regina 5.o tanuló.

 

7-8. osztály:

1. hely a zsűri nem adott ki első helyet.

2. hely Rátkai Bernadett 8.o

3. hely Vasas Barbara 8.o

 

Különdíjban részesült Zsemberi Dániel 7.o tanuló

 

A Magyar Kultúra napja alkalmából rendezett népdaléneklési verseny

 

1-2. osztály :

 

1. hely Besenyei Roland 2.o

2. hely Nagy Zsófia 1.o

3. hely Czvitkovics Márk 1.o

 

3-4. osztály:

 

1. hely Király Zsófia 3.o

2. hely Rátkai Boglárka 3.o

3. hely Jekkel Vivien 3.o

 

5-8. osztály:

1. hely Besenyei Dóra 6.o

2. hely Vasas Barbara 8.o

3. hely Maléth Brigitta 5.o



 

Különdíjat Sikur Sára 6. o tanuló kapott.