2007 / 2008 - as tanév

 

Az Összefogás Heves Városért Egyesület

2007 év legjobb gyermek leány sportolója

 

 Szabad Nóra

 

Terítési verseny

 

5. hely

BARTA MAGDOLNA   6. oszt.

LABODA ALETTA    6. oszt.

SALLAI ZSANETT    6 oszt.

TARI BRIGITTA   6. oszt.

 

Wigner Jenő Megyei Számítástechnikai Verseny

 

11.hely  ECSEDI ZOLTÁN          8. osztály

37.hely  BÁLINT DÁNIEL            8. osztály

53.hely  BERECZ PATRIK         8. osztály

55.hely  KÁSA PÉTER              8. osztály

79.hely  ZSEMBERI DÁNIEL    8. osztály

 

Iskolai gépelési verseny 

 

1.hely  ABRIHA DÁVID          7. osztály

2.hely  MAGYAR ERIKA          8. osztály

4.hely  KÉRI DÁVID          5. osztály

5.hely  HANZÓ HENRIETTA          8. osztály

 

Körzeti Számítástechnika verseny

 

3.hely    ECSEDI ZOLTÁN    8. osztály

4.hely    HAJDU ISTVÁN     7. osztály

5.hely    BERECZ PATRIK    8. osztály

6.hely    KIS ISTVÁN    7. osztály

 

Téli gyermekkönyvheti rajzpályázat

 

1.hely    ÁRVAI LUCIA

1.hely    ECSEDI ATTILA

2.hely    BAKOS MARIANN

2.hely    HORVÁTH VIVIEN

3.hely    KOHÁN GERGELY

 

Zrínyi Ilona matematika verseny

 

8. hely    HAJDU ISTVÁN    7. oszt.

19. hely SCHAF LILI   5. oszt.

 

 A Heves megyei Könyvtár Tagintézmény Gyermekrészlege által meghirdetett téli gyermekkönyvheti versmondó verseny

 

1.hely    SZABÓ ADRIÁN

2.hely    GYARMATI BALÁZS

3.hely    BALOG ZOLTÁN

 

A Magyar Kultúra napja alkalmából rendezett versmondó verseny

 

1-2. osztály:

 

1. hely Szabó Adrián

2. hely Balogh Zoltán

3. hely Víg ZSanett

 

Különdíjat Balázs Vivien és Dulai Ágnes kapott.

 

3-4. osztály:

1. hely Tóth Kitti és Gyarmati Balázs

2. hely Kiss Dorina Gabriella

3. hely Kozma Fruzsina

 

Különdíjban részesült: Patkovics Dávid

 

5-6. osztály:

1. hely Tóth Nikolett

2. hely Győrfi Ágnes

                    3. hely Tóth Bernadett

 

Különdíj: Kovács Vivien

 

7-8. osztály:

1. hely Besenyei Dóra

2. hely Manczák Vivien

3. hely Árvai Lucia és Somogyi Viktória

 

A Magyar Kultúra napja alkalmából rendezett népdaléneklési verseny

 

1-2. osztály :

 

1. hely Nagy Zsófia

2. hely Patkovics Viktor

3. hely Árvai Lili

 

3-4. osztály:

 

1. hely Király Zsófia

2. hely Rátkai Boglárka és Besenyei Roland

 

5-8. osztály:

 

1. hely Besenyei Dóra

2. hely Sikur Sára

3. hely Aladzsity Adrienn

 

Különdíjat Maléth Brigitta kapott.