2011 / 2012 - es tanév

 

Eötvös József  Középiskola Természettudományi Verseny

 

 

1.hely    Tajti Péter    3. osztály

2.hely    Király Máté    4. osztály

3.hely    Lénárt Martin Máté    5. osztály

4.hely    Juhász Janka    3. osztály

7.hely    Nagy Béla    3. osztály

Felkészítő pedagógusok: Bódor Istvánné, Kecskés Tamásné, Lénárt Zsolt, Tajti Ferencné

 

Fut a Heves

1.hely    Zsidó Márton    1/b osztály

2.hely    Zsidó Mátyás    1/b osztály

1.hely    Balog Daniella    5. osztály

2.hely    Balogh Luca    4. osztály

3.hely    Palla Eszter    4. osztály

3.hely    Kiss Dorina Gabriella    8. osztály

 

Zsidó Márton és Zsidó Mátyás futásban elért eredményei

2011/2012-es tanévben első osztályosként az alábbi versenyeken vett részt Marci és Matyi.

2011.09.18. Fut a Heves (őszi futam) (60 m)

Marci: 1. hely

Matyi: 2. hely

2011.10.24. Futóverseny a futófolyosón (60 m)

Marci: 1. hely

Matyi: 3. hely

2012.04.07. Fut a Szentandrás (100 m)

Marci: 1. hely

Matyi: 2. hely

2012.04.20. Fut a Boconád (60 m)

Marci: 1. hely

Matyi: 2. hely

2012.05.27. Fut a Heves (tavaszi futam) (60 m)

Marci: 1. hely

Matyi: 2. hely

 

Három éves koruk óta rendszeresen sportolnak.

Edzőjük Kovács Gyula

Családjuk mellett az iskola is nagyon büszke rájuk, hiszen kitartóak, sikeresek, tehetségesek.

Gratulálunk!

 

ECDL vizsga

Prezentáció modul

Bolyhos Patrik    7. osztály

Galvács Balázs Csaba    7. osztály

Pataki Attila    7. osztály

Felkészítő pedagógus: Balogh Zoltán

 

Atlétika

Távolugrás     1.hely 

60 m-es síkfutás     2.hely 

Egyéni összetett     1.hely 

Csapat     1.hely 

Borbás Csenge    7. osztály

Edző: Holló László

 

Kölcsey Ferenc Megyei Nyelvi Verseny

Magyar nyelv

3.hely    Kovács Eszter Alina        3. osztály

Felkészítő pedagógus: Tajti Ferencné

2.hely    Galvács Balázs        7. osztály

Felkészítő pedagógus: Abriháné Karniczki Csilla

Német nyelv

2.hely    Víg Zsanett        5. osztály

Felkészítő pedagógus: Árvainé Lassu Rita

Angol nyelv

3.hely    Király Máté        4. osztály

Felkészítő pedagógus: Mohácsik Melinda

3.hely    Zsák Zoltán        5. osztály

Felkészítő pedagógus: Mohácsik Melinda

3.hely    Pataki Attila        7. osztály

Felkészítő pedagógus: Mohácsik Melinda

 

A verseny további résztvevői

Inczédi Írisz        3. osztály   magyar nyelv

Lukács Emma        4. osztály   magyar nyelv

Kis Boglárka        4. osztály   magyar nyelv

Budai Kitti        5. osztály   magyar nyelv

Suder Renáta        6. osztály   magyar nyelv

Kirják Dorina        8. osztály   magyar nyelv

Csáki Orsolya        4. osztály   angol nyelv

Tóth János        6. osztály   angol nyelv

Kohán Gergely        7. osztály   angol nyelv

 

Heves Megyei Diákolimpia

Labdarúgás

 

2.hely

 

A csapat tagjai tagiskolánkból

Balla Bence        3. osztály

Balog Márton        3. osztály

Csáki Marcell        3. osztály

Edző: Juhász Lajos

 

Arany László Megyei Meseíró Verseny

4.hely    Budai Kitti        5. osztály

Felkészítő pedagógus: Gyimesi Attila

 

6.hely    Kovács Eszter        3. osztály

Felkészítő pedagógus: Tajti Ferencné

 

Városi-kistérségi költészet napi szavalóverseny

2.hely    Tóth Virág        5. osztály

3.hely    Budai Kitti        5. osztály

 

Különdíjasok

Patkovics Dóra        1/a osztály

Lőrincz Anasztázia        5. osztály

Balázs Vivien        6. osztály

Felkészítő pedagógus: Gyimesi Attila, Abriháné Karniczki Csilla, Borbásné Nagy Tünde

 

Kerékpáros Iskola Kupa területi forduló

Csapat

3.hely   

Balogh Luca        4. osztály

Besenyei Roland Ádám        7. osztály

Patkovics Dávid        7. osztály

Eckert Gréta Stefánia        7. osztály

 

Egyéni

2.hely    Balogh Luca        4. osztály

3.hely    Eckert Gréta Stefánia        7. osztály

Felkészítő pedagógus: Balogh Zoltán

 

Megyei közlekedési verseny

10.hely    Patkovics Dávid        7. osztály

Felkészítő pedagógus: Balogh Zoltán

 

Megyei Természetismereti és Környezetvédelmi verseny

2.hely   

Tajti Péter        3. osztály

Fehér Balázs        4. osztály

Veres Viktor        5. osztály

Suder Renáta        6. osztály

Felkészítő pedagógus: Szőllősiné Rab Sarolta

 

Körzeti számítástechnika verseny

1.hely    Pataki Attila        7. osztály

7.hely    Ecsedi Attila Tibor        8. osztály

8.hely    Bolyhos Patrik        7. osztály

Felkészítő pedagógus: Balogh Zoltán

 

"Kismatematikus" matematika feladatmegoldó verseny

2.hely    Tari Levente        5. osztály

3.hely    Patkovics Viktor        6. osztály

3.hely    Pikula Zsófia        2. osztály

3.hely    Tajti Péter        3. osztály

4.hely    Király Máté        4. osztály

5.hely    Juhász Janka        3. osztály

Lajer Viktória        3. osztály

Kukoly Fanni        4. osztály

Boldogh Balázs        5. osztály

Felkészítő pedagógusok: Verebélyiné Fükő Irén, Kozma Péterné, Tajti Ferencné, Kecskés Tamásné

 

Jedlik Ányos országos matematika verseny regionális döntője

3.hely    Patkovics Viktor        6. osztály

7.hely    Tari Levente        5. osztály

Felkészítő pedagógus: Verebélyiné Fükő Irén

 

Meggy-Kert TÉSZ Szövetkezet által az Iskolagyümölcs-program keretében kiírt

"Kampányolj az egészséges életmód mellett" című rajzpályázat

1.hely    Magyar Zsanett        1/b osztály

Felkészítő pedagógus: Bolyhos Izabella

 

Fut a Szentandrás

 

 

1.hely    Zsidó Márton    1/b osztály

2.hely    Zsidó Mátyás    1/b osztály

Edző: Kovács Gyula

 

Apáczai Kiadó Komplex Tehetséggondozó Tanulmányi Verseny

Országos döntő


1.hely    Csipet csapat

Patkovics Dóra    1/a osztály

Szabari Dominik    1/a osztály

Zsemberi Martina    1/a osztály

Felkészítő pedagógus: Borbásné Nagy Tünde

 

Nemzetközi atlétika verseny (Dortmund)

Váltó futás     2. hely

 

50 m-es síkfutás     3. hely

 

 

Országos atlétika verseny (Dunakeszi)

60 m-es síkfutás     2. hely

 

 

Területi atlétika verseny (Szolnok)

60 m-es síkfutás     1. hely

 

 

Nemzetközi Atlétikai Verseny (Miskolc)

 

60 m-es síkfutás     3. hely

 

300 m-es futás     1. hely

 

 

Nemzetközi Atlétikai Verseny (Debrecen)

 

60 m-es síkfutás     5. hely

 

300 m-es futás     3. hely

 

 

 

 

Balog Daniella    5. osztály

 

Edző: Kovács Gyula

 

 

Shotokan karate

Csapat Kata (formagyakorlat)     2. hely

Kata     2. hely

Kumite I (küzdőgyakorlat)     2. hely

Kumite II     2. hely

Tóth János    6. osztály

Edző: Lévai Béla


A tehetség "pont" én vagyok!

Az Apáczai kiadó által meghirdetett országos pályázat

Szivárvány rajzpályázat


22.hely    Burai Mendi Ivett    1/b osztály

Felkészítő pedagógus: Bolyhos Izabella


  Hétszínvilág fotópályázat

   

23.hely    Tajti Péter    3. osztály

Felkészítő pedagógus: Tajti Ferencné


A tehetség "pont" én vagyok

Rajzpályázat 2012. évi Magyar Kultúra Napja tiszteletére



2.hely    Tajti Péter    3. osztály

Felkészítő pedagógus: Tajti Ferencné



3.hely    Lőrincz Benedek     2. osztály

Felkészítő pedagógus: Kozma Péterné



3.hely    Aladzsity Bernadett     5. osztály

Felkészítő pedagógus: Szabari Zoltán

Rajzpályázat


ECDL vizsga

Internet és kommunikáció modul

Bolyhos Patrik    7. osztály

Galvács Balázs Csaba    7. osztály

Pataki Attila    7. osztály

Felkészítő pedagógus: Balogh Zoltán

 

Kazinczy "Szép magyar beszéd" területi verseny

1.hely    Lukács Emma   4. osztály

Felkészítő pedagógus: Kecskés Tamásné

 

Megyei Közlekedési verseny

 

5.hely    Bencsik Bence    4. osztály

7.hely    Ecsedi Attila     8. osztály

Felkészítő pedagógus: Balogh Zoltán

 

Megyei Terítési verseny

 

3. hely

Balogh Luca    4. oszt.

Ficsór Vivien   4. oszt.

Nagy Nóra   4. oszt.

Felkészítő pedagógus: Balogh Zoltán

 

A Magyar Kultúra napja alkalmából rendezett versmondó verseny

 

1-2. osztály:

1. hely Patkovics Dóra 1.a oszt.

2. hely Fodor Anikó 2. oszt. és Sebők Tímea 1.b oszt.

3. hely Balázs Dániel 1.b oszt.

Különdíj: Lőrincz Benedek 2. oszt. és Zsemberi Martina 1.a oszt.

Felkészítő pedagógusok: Borbásné Nagy Tünde, Bolyhos Izabella és Kozma Péterné

 

3-4. osztály:

1. hely Nagy Nóra 4. oszt.

2. hely Vágó Vivien 3. oszt.

3. hely Pádár Klaudia 4. oszt.

Különdíj: Lukács Emma 4. oszt. és Lajer Bettina 3. oszt.

Felkészítő pedagógusok: Tajti Ferencné és Kecskés Tamásné

 

5-6. osztály:

1. hely Budai Kitti 5. oszt.

2. hely Balázs Vivien 6. oszt.

3. hely Tóth Virág 5. oszt.

Különdíj: Boldogh Balázs 5. oszt.

Felkészítő pedagógusok: Abriháné Karniczki Csilla és Gyimesi Attila

 

7-8. osztály:

1. hely Gyarmati Balázs 8. oszt.

2. hely Tóth Kitti 8. oszt.

3. hely Kozma Fruzsina 7. oszt.

Felkészítő pedagógus: Abriháné Karniczki Csilla

 

A Magyar Kultúra napja alkalmából rendezett népdaléneklési verseny

 

1-2. osztály:

1. hely Fodor Anikó 2. oszt.

2. hely Betenbuk Dóra 1.a oszt.

3. hely Patkovics Dóra 1.a oszt.

Felkészítő pedagógus: Ungváriné Alexy Andrea

 

3-4. osztály:

1. hely Kovács Eszter 3. oszt. és Ficsór Vivien 4. oszt.

2. hely Nagy Nóra 4. oszt.

3. hely Fodor Ágnes 4. oszt.

Különdíj: Pádár Klaudia 4. oszt.

Felkészítő pedagógus: Ungváriné Alexy Andrea

 

5-8. osztály:

1. hely Király Zsófia 8. oszt.

2. hely Szabó Bernadett 8. oszt.

3. hely Kirják Dorina - Kiss Dorina Gabriella - Rátkai Boglárka - Tóth Kitti ének kisegyüttes 8. oszt.

Különdíj: Rozsnyai Dóra - Tóth Virág - Víg Zsanett ének kisegyüttes 5. oszt.

Felkészítő pedagógus: Szabadné Dudás Ildikó

 

 

 

Könyves vasárnap - rajzpályázat

3.hely    Lőrincz Benedek    2. osztály

Felkészítő pedagógus: Kozma Péterné

 

1.hely    Kukoly Fanni     4. osztály

3.hely    Kis Boglárka     4. osztály

Felkészítő pedagógus: Kecskés Tamásné

 

Téli gyermekkönyv-heti versmondó verseny

2.hely    Patkovics Dóra    1/a osztály

Felkészítő pedagógus: Borbásné Nagy Tünde

2.hely    Sebők Tímea    1/b osztály

Felkészítő pedagógus: Bolyhos Izabella

2.hely    Lajer Bettina    3 osztály

Felkészítő pedagógus: Tajti Ferencné

 

1.hely    Kis Boglárka    4. osztály

1.hely    Nagy Nóra    4. osztály

Felkészítő pedagógus: Kecskés Tamásné

 

1.hely    Tóth Kitti    8. osztály

2.hely    Balázs Vivien    6. osztály

2.hely    Kozma Fruzsina    7. osztály

2.hely    Gyarmati Balázs    8. osztály

Felkészítő pedagógus: Abroháné Karniczki Csilla

 

Neumann János Középiskola matematika versenye

Levelezős forduló után továbbjutottak

Besenyei Roland    7. osztály

Kohán Gergely     7. osztály

Felkészítő pedagógus: Bódor Istvánné

 

Varga Tamás matematika verseny

Megyei fordulóba jutottak

 

Besenyei Roland    7. osztály

Kohán Gergely     7. osztály

Ecsedi Attila     8.osztály

Felkészítő pedagógus: Bódor Istvánné

 

ECDL vizsga

Operációs rendszerek modul

Bolyhos Patrik    7. osztály

Galvács Balázs Csaba    7. osztály

Pataki Attila    7. osztály

Felkészítő pedagógus: Balogh Zoltán

 

Területi fedett pályás atlétikai verseny

60 méteres futás

 

2.hely    Makovnyik Krisztina    4. osztály

2. hely    Borbás Csenge    7. osztály

Felkészítő pedagógus: Mátyás Ferenc

 

Fut a Heves

1.hely    Zsidó Márton    1/b osztály

1.hely    Zsidó Mátyás    1/b osztály

 

 

3.hely    Bóta Bettina    2. osztály

 

 

2. hely    Makovnyik Krisztina    4. osztály

 

 

3.hely    Borbás Csenge    7. osztály

3.hely    Kiss Dorina Gabriella    8. osztály

 

 

Futsall

Városi döntő 1. hely

Megyei elődöntő 3. hely

 

Csapattagok:

Farkas Gábor    6.osztály

Berecz Dávid    7. osztály

Gyarmati Márton    7.osztály

Mátyus Dávid    7.osztály

Brinza Péter    8.osztály

Víg Dominik    8.osztály

Felkészítő pedagógus: Mátyás Ferenc

 

MLSZ - Bozsik program téli terembajnokság

 

3. hely

 

Csapattagok:

Nagy Mátyás    5.osztály

Balog Zoltán    6. osztály

Nagy Dominik    6.osztály

Gyarmati Márton    7.osztály

Felkészítő pedagógus: Mátyás Ferenc


Mátyás Ferenc kézilabda kupa

 

1.hely

Csapattagok:

Besenyei Roland Ádám    7. osztály

Galvács Balázs Csaba    7. osztály

Kohán Gergely    7. osztály

Patkovics Dávid    7. osztály

Ecsedi Attila    8. osztály

Grimplinyi Balázs    8. osztály

Gulyás Zsolt    8. osztály

Gyarmati Balázs    8. osztály

Kovács Károly    8. osztály

Pádár Róbert    8. osztály

Felkészítő pedagógus: Szedlák Péter

 

Mikszáth kézilabda kupa

 

1.hely

 

Csapattagok:

Nagy Mátyás    5. osztály

Balla Attila    6. osztály

Balog Zoltán    6. osztály

Kolláth Adrián    6. osztály

Nagy Dominik    6. osztály

Patkovics Viktor    6. osztály

Szabó Adrián    6. osztály

Háger Gergő    7. osztály

Felkészítő pedagógus: Szedlák Péter