2012 / 2013 - as tanév

 

Nemzetközi Gyermek és Nyílt Atlétikai Verseny

300 méteres síkfutás

 

5. hely

 

 

 

Balog Daniella    6. osztály

 

Edző: Kovács Gyula

 

Nemzetközi Gyermek és Nyílt Atlétikai Verseny

600 méteres síkfutás

 

6. hely

 

 

 

Balogh Luca    5. osztály

 

Edző: Kovács Gyula

 

Apáczais országos döntő

Matematika 2. osztályos kategória

1. hely     Patkovics Dóra   2/a osztály

 

Felkészítő pedagógus: Bíró Katalin

 

Kerékpáros Iskola Kupa megyei forduló

 

7.hely

Vereb Viktória        4. osztály

Balogh Luca        5. osztály

Balog Zoltán        7. osztály

Balla Attila Dominik        7. osztály

8.hely

Bencsik Bence        5. osztály

Tari Levente        6. osztály

Fodor Ágnes        5. osztály

Bódi Eszter        5. osztály

 

Komplex anyanyelvi és matematikai verseny megyei forduló

 

 

 

6. hely     Kovács Eszter Alina   4. osztály

 

Felkészítő pedagógus: Tajti Ferencné

 

Kerékpáros Iskola Kupa területi forduló

 

Csapat

 

1.hely   

Vereb Viktória        4. osztály

Balogh Luca        5. osztály

Tari Levente        6. osztály

Balla Attila Dominik        7. osztály

 

Különdíjas

Balog Zoltán        7. osztály

 

 

2.hely   

Bencsik Bence        5. osztály

Király Máté        5. osztály

Fodor Ágnes        5. osztály

Bódi Eszter        5. osztály

 

Egyéni

1.hely    Balogh Luca        5. osztály

2.hely    Balla Attila Dominik        7. osztály

3.hely    Tari Levente        6. osztály

Felkészítő pedagógus: Balogh Zoltán

 

Fut a Heves

 

 

 

Zsidó Márton    2/b osztály   2. hely

Zsidó Mátyás    2/b osztály   3. hely

 

Edző: Kovács Gyula

 

Makovnyik Krisztina    5. osztály   2. hely

 

Ötvös Ádám    6. osztály   3. hely

 

Balogh Luca    5. osztály   1. hely

 

Edző: Kovács Gyula

 

Palla Eszter    5. osztály   2. hely

 

 

Nagy Zsófia    7. osztály   3. hely

 

Edző: Kovács Gyula

 

Kis matematikus levelezős tanulmányi verseny területi döntője

 

 

1. hely   Patkovics Dóra   2/a osztály

 

Felkészítő: Bíró Katalin

 

2. hely   Szedlák Bence   2/b osztály

 

Felkészítő: Bolyhos Izabella

 

3. hely   Sebők Tímea   2/b osztály

 

Felkészítő: Bolyhos Izabella

 

További helyezettek

 

6. hely   Tajti Péter   4. osztály

 

Felkészítő: Tajti Ferencné

 

7. hely   Pikula Zsófia   3. osztály

 

Felkészítő: Kozma Péterné

 

 

Fut a Boconád

 

 

 

 

1. hely     Zsidó Márton   2/b osztály

2. hely     Zsidó Mátyás   2/b osztály

 

Edző: Kovács Gyula

 

 

 

2. hely     Balogh Luca   5. osztály

 

Edző: Kovács Gyula

 

Dr Vanyek Béla emlékverseny

600 méteres síkfutás

 

1. hely

 

 

 

Balogh Luca    5. osztály

 

Edző: Kovács Gyula

 

Kézilabda

 

Iskolánk 7-8. osztályos fiú kézilabda csapata kivívta a megyei diákolimpián való részvételt, mivel körzeti tornán 1. helyezést ért el.

 

 

 

Csapattagok:

Balla Attila Dominik, Szabó Adrián, Besenyei Roland, Patkovics Dávid, Mátyus Dávid, Galvács Balázs Csaba,

Gyarmati Márton, Balog Zoltán, Nagy Dominik, Kohán Gergely, Szabó Máté

 

Edző: Szedlák Péter

 

Városi költészet napi versmondó verseny


1-2. osztályos korcsoport:


1. hely Misi Laura 1.o.
2. hely Zsemberi Martina 2.a o.

 

Felkészítő: Kecskés Tamásné, Borbásné Nagy Tünde


3-4. osztályos korcsoport:


1. hely Fodor Anikó 3.o.

 

Felkészítő: Kozma Péterné


5-6. osztályos korcsoport:


1. hely Lukács Emma 5.o.

 

Felkészítő: Abriháné Karniczki Csilla


7-8. osztályos korcsoport:


3. hely Kozma Fruzsina 8.o.


Felkészítő: Abriháné Karniczki Csilla

 

 


 

Fut a Szentandrás

 

 

 

Zsidó Márton    2/b osztály   1. hely

Zsidó Mátyás    2/b osztály   2. hely

 

 

Edző: Kovács Gyula

 

 

Fut a Szentandrás (800 m)

 

1. hely

 

 

 

Balogh Luca    5. osztály

 

Edző: Kovács Gyula


 

Shotokan Karate III. Európa Bajnokság

 

 

 

 

 

Budai Kitti   6. osztály


"B" kategória egyéni kata 3. hely


Budai Kitti, Sallai Konrád és Sallai Beatrix: "A" kategória csapat kata 7. hely

 

 

Megyei Mezei Futóverseny

 

5. hely

 

 

 

Balogh Luca    5. osztály

 

Edző: Kovács Gyula

 

Apáczai Kiadó Komplex Tehetséggondozó Verseny

 

 

 

Országos  1. hely  

 

Patkovics Dóra   2/a osztály

 

Szabari Dominik   2/a osztály

 

Zsemberi Martina   2/a osztály

 

Felkészítő: Borbásné Nagy Tünde

 

 

III. Hódos Imre Shotokan karatekupa

 

 

 

Budai Kitti   6. osztály



Egyéni kumitében "B" kategóriában I.hely


Csapat katában "B" kategóriában I. hely

 

 

Megyei Közlekedési Verseny

 

 

 

 

11. hely   Vereb Viktória   4. osztály

 

Felkészítő: Balogh Zoltán

 

 

12. hely   Madarász Márk   4. osztály

 

Felkészítő: Balogh Zoltán

 

Kazinczy "Szép Magyar Beszéd"

 

 

 

3-4. osztályos korcsoport

 

1. hely   Fodor Anikó   3. osztály

 

Felkészítő: Kozma Péterné

 

1. hely   Kovács Eszter Alina   4. osztály

 

Felkészítő: Tajti Ferencné

 

2. hely   Vágó Vivien   4. osztály

 

Felkészítő: Tajti Ferencné

 


5-6. osztályos korcsoport

 

1. hely   Lukács Emma   5. osztály

 

Felkészítő: Abriháné Karniczki Csilla

 

 

Rozsnyai Dóra nem ért el helyezést

 


7-8. osztályos korcsoport

 

4.hely   Tóth János   7. osztály
 

Felkészítő: Abriháné Karniczki Csilla


 

MAGYAR KULTÚRA NAPI VERSMONDÓ ÉS NÉPDALÉNEKLŐ VERSENY

 

 

 

 

 

 

 

 

Alsó tagozat

Vers, 1-2. osztály


1. Misi Laura 1.o.
2. Pikula Máté 1.o.
3.Nagy Martin Noel 1.o., Szabari Dominik 2.a
 

Különdíj: Sebők Tímea 2.b

Ének, 1-2. osztály:


1. Besenyei Panna Orsolya , Kovács Veronika 1.o.
2. Lajer Nóra Krisztina 1.o.
3. Csernei Fanni 1.o.

Ének, 3-4. osztály


1. Kovács Eszter Alina 4.o.
2. Fodor Anikó 3.o., Lakatos Cecília Annamária 4.o.
3.Pikula Zsófia 3.o.

Vers, 3-4. osztály


1. Vágó Vivien 4.o.
2. Fodor Anikó 3.o.
3. Daczi Dorina 4.o.


Különdíj: Divald Dominik 3.o.

 

Felkészítők:

Kecskés Tamásné, Besenyeiné Zsidai Mónika, Borbásné Nagy Tünde, Bolyhos Izabella,

Kozma Péterné, Ungváriné Alexy Andrea, Tajti Ferencné, Szabadné Dudás Ildikó

 

Felső tagozat

Vers, 5-6. osztály:


1. Csáki Orsolya 5. o.
2. Lukács Emma 5. o.
3. Nagy Nóra 5. o.
 

Különdíjasok:

Kis Boglárka, Pádár Klaudia 5. o.

 

Vers, 7-8. osztály


1. Kozma Fruzsina 8. o.
2. Budai Kitti 6. o. és Balázs Vivien 7. o.
3. Szabó Adrián 7. o.
 

Különdíj:

Kolláth Adrián 7. o.

 

Népdal:


1. Ficsór Vivien 5. o.

 


 

2. Fodor Ágnes 5. o

 


3. Balázs Alexandra - Rozsnyai Dóra - Víg Zsanett 6.o ének kisegyüttes

 

Felkészítők:

Szabadné Dudás Ildikó, Abriháné Karniczki Csilla, Gyimesi Attila

 

Shotokan Karate Magyar Bajnokság


Tóth János 7. osztályos tanuló /6.kyu fokozatú -zöld öves/ karatéka
"B" kategória csapat katában II. helyezés


 

Budai Kitti 6. osztályos tanuló /6.kyu fokozatú-zöld öves/ karatéka
"B" kategóriában csapat katában és egyéni katában is III.helyezés

 

 

Téli gyermekkönyv-heti versmondó verseny

 

1-2. osztály:
1. hely Zsemberi Martina 2.a osztály
Felkészítő: Borbásné Nagy Tünde

2. hely Balázs Dániel 2.b osztály
Felkészítő: Bolyhos Izabella

3. hely Misi Laura 1. osztály
Felkészítő: Kecskés Tamásné


3-4. osztály:

3. hely Vágó Vivien 4. osztály
Felkészítő: Tajti Ferencné

 

 

 

Téli gyermekkönyv-heti rajzpályázat

 

1-2. osztály
Magyar Zsanett 2.b osztáy I. hely
Nagy Eszter 1. osztály II. hely
Besenyei Panna 1. osztály III. hely
Somogyi Hanna 1. osztály különdíj
Kerész Lili Anna 2.a osztály különdíj

Felkészítők:Bolyhos Izabella, Kecskés Tamásné

3-4. osztály

Juhász Janka 4. osztály I. hely
Fodor Anikó 3. osztály II. hely

Felkészítők: Tajti Ferencné, Kozma Péterné

5-8. osztály
Dulai Dóra 5. osztály I. hely
Dulai Ágnes 7. osztály II. hely

Felkészítő: Szabari Zoltán



Emléklapban részesültek:
Szuh Viktória 1.o.,Fábián Dominika 2.a, Burai Mendi 2.b, Götz Henrietta 2.b, Magyar Gréta 2.b, Sebők Tímea 2.b,

Balázs Boglárka 3.o., Sebők Zsuzsanna 3.o., Juhász Anna 4.o., Kovács Eszter 4.o.,Vereb Viktória 4.o.

 

 

 

XI. Kodály Zoltán Nemzetközi Hegedűverseny (Galánta)

 

Ezüst fokozat

 

 

 

Kovács Eszter Alina    4. osztály

 

Felkészítő: Schild Evelin

 

Megyei Atlétikai Verseny (Heves)

 

60 m-es síkfutás     2. hely

 

Távolugrás     1. hely

 

 

 

Balog Daniella    6. osztály

 

Edző: Kovács Gyula

 

 

 

 

Megyei Atlétikai Verseny (Heves)

 

60 m-es síkfutás     4. hely

 

 

 

Balogh Luca    5. osztály

 

Edző: Kovács Gyula

 

 

 

 

Megyei Atlétikai Verseny (Eger)

 

60 m-es síkfutás     1. hely

 

300 m-es futás     1. hely

 

Távolugrás     2. hely

 

Kislabdadobás     2. hely

 

 

Nemzetközi Atlétikai Verseny (Miskolc)

 

60 m-es síkfutás     3. hely

 

300 m-es futás     3. hely

 

 

 

 

Balog Daniella    6. osztály

 

Edző: Kovács Gyula