2013 / 2014 - es tanév

 

A Harmónia Művészeti Iskola által szervezett Víz Világnapja című rajzpályázat

 

 

Kukoly Fanni    6. osztály    1.hely

Dulai Ágnes    8. osztály    3.hely

Juhász Anna    5. osztály    3.hely

Tajti Péter    5. osztály    különdíj

 

Felkészítő pedagógus: Szabari Zoltán

 

A jászapáti Gróf Széchenyi István Gimnázium által szervezett vers illusztrációs rajzpályázat

 

Juhász Anna 5. osztályos tanuló különdíjat kapott.

A képen a rajzpályázaton kiállított képek alkotói láthatóak.

 

 

Felkészítő pedagógus: Szabari Zoltán

 

Megyei tanulmányi rajz verseny

 

Dulai Ágnes    8. osztály    2.hely

 

Felkészítő pedagógus: Szabari Zoltán

 

Kis Matematikus Feladatmegoldó tanulmányi verseny területi döntő

 

 

Besenyei Panna Orsolya    2. osztály    1.hely

 

Felkészítő pedagógus: Kecskés Tamásné

 

Patkovics Dóra    3/a osztály    1.hely

 

Felkészítő pedagógus: Bíró Katalin

 

Magyar Gréta    3/b osztály    2.hely

 

Felkészítő pedagógus: Bolyhos Izabella

 

Pataki Renáta    3/a osztály    6.hely

 

Felkészítő pedagógus: Bíró Katalin

 

 

Az Apáczai Kiadó által szervezett természetismeret tanulmányi verseny országos döntő

 

Pataki Renáta    3/a osztály

 

Felkészítő pedagógus: Borbásné Nagy Tünde

 

Kölcsey Ferenc Megyei Nyelvi Verseny

 

 

 

Magyar nyelvtan

 

 

Patkovics Dóra    3/a osztály    2. hely

 

Felkészítő pedagógus: Borbásné Nagy Tünde

 

Kovács Eszter Alina    5. osztály    1. hely

 

Felkészítő pedagógus: Abriháné Karniczki Csilla

 

 

Angol nyelv

 

 

Boldogh Balázs    7. osztály    1. hely

 

Király Máté    6. osztály    3. hely

 

Felkészítő pedagógus: Mohácsik Melinda

 

 

Legtehetségesebb felső tagozatos tanuló díja: Boldogh Balázs 7. osztály

 

A Bükki Nemzeti Park Oktatási Központjában megszervezett

5. osztályosok megyei környezetismereti versenye

 

 

 

2. hely

 

Tajti Péter    5. osztály

Szabó Virág    5. osztály

Juhász Janka    5. osztály

 

Felkészítő pedagógus: Szőllősiné Rab Sarolta

 

Az Apáczai Kiadó által szervezett Kis nyelvész tanulmányi verseny

országos döntőjén eredményesen szerepelt

 

 

Barkóczi Márk    1. osztály

 

Felkészítő pedagógus: Tajti Ferencné

 

 

Földi János természettudományi verseny

 

 

Lukács Emma    6. osztály   1. hely

Tajti Péter    5. osztály   2. hely

 

Felkészítő pedagógus: Verebélyiné Fükő Irén

 

 

Fut a Heves

 

 

 

Zsidó Mátyás    3/b osztály   1. hely

 

 

 

Rácz Szabolcs    4. osztály   3. hely

 

Balogh Luca    6. osztály   1. hely

Palla Eszter    6. osztály   2. hely

 

 

 

Szabó Adrián    8. osztály   3. hely

 

Felkészítő pedagógus: Mátyás Ferenc

 

Kerékpáros Iskola Kupa

Megyei verseny

 

 

6. hely

 

 

Szabó Adrián    8. osztály

Balogh Luca    6. osztály

Fodor Ágnes   6. osztály

Tari Levente    7. osztály

 

 

9. hely

 

 

Tajti Péter    5. osztály

Vereb Viktória   5. osztály

Juhász Janka    5. osztály

Ötvös Ádám    7. osztály

 

 

Felkészítő pedagógus: Balogh Zoltán

 

 

Kerékpáros Iskola Kupa

Területi verseny

 

 

Csapat

 

1. hely

 

 

Szabó Adrián    8. osztály

Fodor Ágnes   6. osztály

Balogh Luca    6. osztály

Tari Levente    7. osztály

 

 

3. hely

 

 

Ötvös Ádám    7. osztály

Vereb Viktória   5. osztály

Juhász Janka    5. osztály

Tajti Péter    5. osztály

 

Egyéni lányok

 

Balogh Luca    6. osztály   2. hely

Vereb Viktória    5. osztály   3. hely

 

 

Egyéni fiúk

 

Tari Levente    7. osztály   1. hely

Szabó Adrián    8. osztály   3. hely

 

 

Felkészítő pedagógus: Balogh Zoltán

 

 

Mezei futóverseny

 

 

 

Egyéni

 

Balogh Luca    6. osztály   1. hely

Palla Eszter    6. osztály   2. hely

Makovnyik Krisztina    6. osztály   6. hely

Dobóczi Melinda    6. osztály   13. hely

 

Csapat

 

1. hely

 

Felkészítő pedagógus: Mátyás Ferenc

 

 

Zrínyi Ilona matematika verseny megyei forduló

 

 

Patkovics Dóra    3/a osztály   1. hely

 

Felkészítő pedagógus: Bíró Katalin

 

"Szép magyar beszéd" Kazinczy szépkiejtési verseny területi forduló

 

 

Fodor Anikó    4. osztály   1. hely

 

Felkészítő pedagógus: Kozma Péterné

 

 

Lukács Emma    6. osztály   2. hely

 

Felkészítő pedagógus: Abriháné Karniczki Csilla

 

 

Fedett pályás atlétika bajnokság

 

 

Súlylökés

Szatló Nóra    8. osztály   2. hely

 

600 méteres síkfutás

Balogh Luca    6. osztály   13. hely

 

 

Edző: Kovács Gyula

 

Magyar Kultúra Napja alkalmából rendezett tenki Aranycsengő verseny
 

Alsó tagozat

Szép- és helysíró verseny

 

Patkovics Dóra    3/a osztály     1. hely

 

"Szeretet az élet" című  rajzpályázat

 

Magyar Zsanett    3/b osztály     Különdíj

 

Felső tagozat

Szavaló verseny

 

Lajer Bettina    5. osztály     2. hely

 

Rajzpályázat

 

Horváth Fanni    5. osztály     2. hely

 

Rajzverseny

 

Dulai Ágnes    8. osztály     Különdíj

 

Magyar Kultúra napi versmondó és népdaléneklési verseny

Alsó tagozat

Szavalóverseny

1 - 2. osztály

1.hely Kis Márton Tamás 1. o.
Csernei Fanni 2.o.
2.hely Misi Laura 2.o.
3.hely Nagy Martin Noel 2. o.


Felkészítők: Tajti Ferencné, Kecskés Tamásné
 


3 - 4. osztály

1.hely Sebők Tímea 3.b o.
2.hely Visnyóczki Zsombor 4. o.
3.hely Zsemberi Martina 3.a o.
különdíj Patkovics Dóra 3.a o.


Felkészítők: Bolyhos Izabella, Kozma Péterné. Borbásné Nagy Tünde
 

Népdaléneklés

1 - 2. osztály


1.hely Dobóczi Annamária 1.o.
Besenyi Panna Orsolya 2. o.
2.hely Kovács Veronika 2. o.
3. hely Pikula Máté 2. o.


Felkészítők: Ungváriné Alexy Andrea, Besenyeiné Zsidai Mónika
 

3 - 4. osztály
1.hely Fodor Anikó 4.o.
2.hely Fábián Dominika 3.a o.
3. hely Vágó Viktor 3.b o.
különdíj Patkovics Dóra 3.a o.


Felkészítők Szabadné Dudás Ildikó, Ungváriné Alexy Andrea. Besenyeiné Zsidai Mónika

Felső tagozat


Szavalóverseny
 

5 - 6. osztály


1. hely Pádár Klaudia 6.o.
2. hely Lukács Emma 6.o.
3. hely Lajer Bettina 6.o.

Felkészítő: Abriháné Karniczki Csilla
 



7 - 8. osztály


1. hely Budai Kitti 7.o.
2. hely Szabó Adrián 8.o.
3. hely Balázs Vivien 8.o. és Kolláth Adrián 8.o.
 

Felkészítők: Abriháné Karniczki Csilla, Gyimesi Attila
 


Népdaléneklés


1. hely Fodor Ágnes 6. o és Horváth Fanni 5. o
2. hely Kovács Eszter 5. o
3. hely Ficsór Vivien 6. o
 

Felkészítő: Szabadné Dudás Ildikó
 


Kisegyüttes kategória

1. hely a 7. osztály ének kisegyüttese (Rozsnyai Dóra, Tóth Virág, Víg Zsanett)

Felkészítő: Szabadné Dudás Ildikó

 

Téli gyermekkönyvhét

 

Versmondó verseny

 

Misi Laura    2. osztály   1. hely

 

Felkészítő pedagógus: Kecskés Tamásné

 

Sebők Tímea    3/b osztály   2. hely

 

Felkészítő pedagógus: Bolyhos Izabella

 

További résztvevők

 

Völgyi Nóra    1. osztály

Nagy Martin    2. osztály   

Patkovics Dóra    3/a osztály

Zsemberi Martina    3/a osztály

Fodor Anikó    4. osztály

   Rajzverseny

 

Fodor Anikó    4. osztály   1. hely

 

Felkészítő pedagógus: Kozma Péterné

 

Besenyei Panna    2. osztály   1. hely

Kovács Veronika    2. osztály   2. hely

Somogyi Hanna    2. osztály  3. hely

 

Felkészítő pedagógus: Besenyeiné Zsidai Mónika

 

Agócs Péter    3/b osztály   Különdíj

 

Felkészítő pedagógus: Bolyhos Izabella

 

Iskolai terítési verseny

 

Magyar Gréta    3/b osztály

Nyerlucz Vanessza    3/b osztály

Sebők Tímea    3/b osztály

 

Felkészítő pedagógus: Bolyhos Izabella

 

Manczák Dominika    6. osztály

Zsemberi Luca    6. osztály

 

Pikula Zsófia    4. osztály

Kolláth Vivien    4. osztály

Balázs Boglárka    4. osztály

 

Felkészítő pedagógus: Kozma Péterné

 

Palla Eszter    6. osztály

Fodor Ágnes    6. osztály

 

 

Sebők Zsuzsanna    4. osztály

Szabó Hanna    4. osztály

Fodor Anikó    4. osztály

 

Felkészítő pedagógus: Kozma Péterné

 

Pádár Klaudia    6. osztály

Dobóczi Melinda    6. osztály

 

 

Vereb Viktória    5. osztály

Lakatos Cecília    5. osztály

 

Helyismereti vetélkedő

 

1. hely

 

Budai Kitti    7. osztály

Tari Levente    7. osztály

Zsák Zoltán    7. osztály

 

Felkészítő pedagógus: Gyimesi Attila

 

 

Fut a Heves

 

 

 

Zsidó Márton    3/b osztály   1. hely

Zsidó Mátyás    3/b osztály   2. hely

 

Edző: Kovács Gyula

 

Fábián Péter    7. osztály   3. hely

 

 

Balogh Luca    6. osztály   1. hely

 

Edző: Kovács Gyula

 

Palla Eszter    6. osztály   2. hely

Makovnyik Krisztina    6. osztály   3. hely

 

Kolláth Adrián    7. osztály   1. hely

 

Nemzetközi Atlétika Verseny

(Besztercebánya)

 

600 méteres síkfutás

2. hely

 

Balogh Luca    6. osztály

 

Edző: Kovács Gyula

 

Súlylökés

2. hely

 

Szatló Nóra    8. osztály

 

Edző: Kovács Gyula

 

Miskolc Városi Sportiskola Kupa

1000 méteres síkfutás

 

1. hely

 

 

 

Balogh Luca    6. osztály

 

Edző: Kovács Gyula

 

UNI BASE Kft. által szervezett rajzverseny

1. hely     Kovács Veronika   2. osztály

2. hely     Eckert Berta Szofia  2. osztály

 

 

Felkészítő pedagógus: Kecskés Tamásné